Pierwszy krok do zmiany

Nie wiem, czy wiesz, ale przez całe swoje życie jesteś nieustannie „bombardowany” informacjami, które nieustannie przyswajasz. Część z nich przyswajasz świadomie, a jeszcze większą część nieświadomie.

Bardzo dużo z tych informacji wchodzi do twojej podświadomości, jako sugestie. W ten sposób w podświadomości znajdują się bardzo różne polecenia, instrukcje, wzorce zachowań itd. Część z nich wzmacnia się wzajemnie, inne są ze sobą sprzeczne, a jeszcze inne obojętne.

Cóż ma zrobić podświadomość z tym wszystkim? Musi pogodzić, niejako, „wodę i ogień”. Bierze coś z jednego, coś z drugiego, trzecie gdzieś schowa, a ty się dziwisz, że tak dziwnie wszystko się układa, że nagle czegoś nie lubisz, a coś innego tak cię absorbuje i pociąga, że nie możesz się oprzeć.

Koniec końców nie wiesz, dlaczego wszystko tak się układa, zastanawiasz się skąd biorą się problemy, dlaczego nie możesz czegoś osiągnąć, aczkolwiek z logicznego punktu widzenia jest to możliwe …

Autohipnoza daje ci narzędzie do zrobienia porządku w swojej podświadomości. Zrobienie porządku w tym, co zgromadziła u siebie podświadomość jest pierwszym krokiem do zmiany.

Czy masz wystarczająco dużo odwagi, aby go zrobić?

Brak możliwości komentowania.