Autohipnoza – doświadczenie transu

Cel procedury jest wejście i doświadczenie transu hipnotycznego.

Podstawą wszystkich działań podejmowanych w stanie autohipnozy i hipnozy jest trans. Z tego powody, chcąc w pełni korzystać z dobrodziejstwa autohipnozy lub hipnozy, konieczne jest opanowanie metod wchodzenia w trans hipnotyczny.

Podczas hipnoterapii, za prowadzenie i doprowadzenie osoby do transu odpowiada prowadzący proces, hipnoterapeuta lub hipnotyzer. Natomiast w przypadku autohipnozy samodzielnie wprowadzamy się w trans i sami odpowiadamy za proces.

Indukcja autohipnozy oparta na tej procedurze pokazuje, w jaki sposób wprowadzić się w trans, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek zechcesz. Umożliwia umysłowi na swobodne poruszanie się w świecie fantazji i wspomnień. Daje możliwość wyzwolenia się z ograniczeń, jakie na siebie nakładamy, albo zostały nałożone. Niektórzy podczas jej stosowania odczuwają głęboką duchowość, związek z czymś lub kimś … Każdy może przeżyć podczas jej stosowania jakieś głębokie przeżycie i przeważnie nie ma na to żadnego wpływu, przynajmniej na początku swojej przygody z transem.

Brak możliwości komentowania.